КНУТД СЕРЕД ТОП-100 КРАЩИХ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ ШКІЛ СВІТУ
КНУТД ОТРИМАВ СТАТУС-ЗВАННЯ «ВИБІР УКРАЇНИ 2016»
КНУТД

Київський національний університет технологій та дизайну
НОВИНИ, ПОДІЇ, ОГОЛОШЕННЯ
ПІДСУМКИ ΧІ МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ МОЛОДИХ МОДЕЛЬЄРІВ-ДИЗАЙНЕРІВ КОСТЮМА «ПЕЧЕРСЬКІ КАШТАНИ»

 

Шановні колеги!

З 23 по 28 травня гостинно відкрив свої двері ΧІ Міжнародний конкурс молодих модельєрів-дизайнерів костюма «Печерські каштани», організатором і засновником якого є Київський національний університет технологій та дизайну.

Протягом п'яти днів, журі конкурсу уважно вибирало кращих з кращих, хто з їхньої авторитетної думки гідний фіналу. За цей час публіці були представлені покази в таких номінаціях: одяг (PRET-A-PORTER, De Lux, FOLK, PRO-ART) взуття та аксесуари (PRET-A-PORTER, PRO-ART, CUTURE), текстильні вироби (Гобелен, Батік, Печворк (квілт), Вишивка, Лялька, Малюнки для тканин), а також у рамках підготовки до фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу номінація «Іміджевий стиль київського волонтера».

Фінал конкурсу «Печерські каштани» пройшов 28 травня в стінах Київського національного університету технологій та дизайну, де зібрались відомі дизайнери, представники шоу-бізнесу та підприємств легкої промисловості..

В цьому році, в пошуках нових молодих талантів були задіяні головні сили українського світу моди. На чолі з незмінним старійшиною журі – Михайлом Вороніним, оцінювали фінальну частину конкурсу такі законодавці української моди, як Лілія Пустовіт, дизайнер Будинку моди «Столичный» Едуард Насиров, головний дизайнер Копенгаген FUR Michael Holm (Данія), креативний директор дизайн-студії взуття «Сніжана Нех» – Сніжана Нех, креативні директори дизайн-студії взуття «VolsTan» Володимир та Тетяна Волстан, директор ТОВ «Модний дім» – Гаврилова Тамара Миколаївна, головний редактор журналу «Exclusive style» – Анжеліка Довженко, PR-директор торгівельної марки «Мішель» – Аліна Недосейкіна.

Підтримали конкурс: головний партнер – мережа магазинів креативних подарунків «WowSHOP», офіційний партнер – група компаній «Текстиль-Контакт», парнери Ukrainian Fashion Week, мережа магазинів прикрас «BoBiju», нічний клуб «Патипа», ТОВ «Модний дім», дельфінарій НЕМО, Blasercafe. Медіа-партнери: журнал «Легка промисловість», журнал «Exclusive style», модний інтернернет-портал Izum.ua.

 

Переможцями конкурсу стали:

Текстильний конкурс

Номінація Гобелен (Абакан)

1 місце – Стах Наталія – (КНУТД)

2 місце – Ковалевська Марія (КНУТД)

3 місце – Воробець Лілія (м. Івано-Франківськ)

Номінація Батік

1 місце – Гришанова Марія (КНУТД)

2 місце – Циголик Ксенія (м. Херсон)

3 місце – Іляшенко Оксана (м. Київ)

Номінація Печворк

1 місце – Сидоренко Галина

2 місце – Чопенко Гана (КНУТД)

3 місце – Ушакова Олександра (м. Луганськ)

Номінація Вишивка

1 місце – Риженюк Дар'я (КНУТД)

2 місце – Безкоровайна Марія (м. Харків)

З місце – Гришанова Марія (КНУТД)

Номінація Лялька

1 місце – Янчук Яна (м. Харків)

2 місце – Кутінова Анастасія (Кнутд)

З місце – Микитіна Ірина (м. Воронеж, Росія)

Номінація Проекти малюнків для тканин (кроки)

1 місце – Зіменко Дар'я (КНУТД)

2 місце – Гаврилко Наталія (КНУТД)

3 місце – Гришанова Марія (КНУТД)

 

Конкурс Взуття та Аксесуари

Номінація Кутюр

1

Кліменко Катерина

Пех Андрій (КНУТД)

My own step

2

Радікайнен Інга (м. Талін, Естонія)

Archi Tech

3

Тавостіна Марія (м. Санкт-Петербург, Росія)

Pole dance

Номінація Прет-а-Порте

1

Метрюк Марія

Кобрин Мирослава

Кукурузова Олена

(м. Мукачево)

Фольк-акценты

2

Бішко Анжела

Лопатіна Олена (КНУТД)

Универ City

3

Голубєва Дар’я (м. Санкт-Петербург, Росія)

Жажда скорости

Номінація Про-АРТ

1

Богдашкіна Наталія

Зубко Юлія (КНУТД)

Links

2

Терещук Ольга

Сурай Оксана (КНУТД)

Истинное лицо

3

Терстуях Афина (КНУТД)

Эра Амазонок

Номінація Аксесуари

1

Белкіна Анастасія

Белкіна Марія (м. Вороніж, Росія)

Цветы России

2

Санджиєва Джиргал (м. Санкт-Петербург, Росія)

Argentum

3

Меншеніна Наталія (м. Санкт-Петербург, Росія)

Trip 70

 

Конкурс Одягу

Номінація ФОЛК

1

Бойко Тетяна (КНУТД)

Маруся

2

Дзигасова Заліна

Паламарчук Поліна (КНУТД)

Рога и копыта

3

Шаповалова Яна (КНУТД)

Embroidery

Номінація Про-АРТ

1

Кравцова Антоніна (КНУТД)

Діти ночі

2

Босик Олена (КНУТД)

«У полоні соціальних мереж»

3

Хурс Наталія (м. Вітебськ, Білорусь)

Heroes

Номінація Прет-а-Порте

1

Варенья Оксана (КНУТД)

Ecocity

2

Кушталова Юлія (КНУТД)

Fishing day

3

Молчанова Оксана (КНУКіМ)

Отражение искажения

Номінація Де ЛЮКС

1

Панюкова Вікторія (КНУТД)

«Ter.sys»

2

Олійник Кристина (КНУТД)

Золото скіфів

3

Любченко Ілона (КНУТД)

Коррида

Гран-ПРІ отримала Комарова Алла за колекцію «Линия движения».

Співголова журі Лілія Пустовіт особливо відмітила колекцію Фролова Івана «Bone».

Міжнародний конкурс «Печерські каштани» вкотре подарував святкову атмосферу і позитивні емоції всім своїм гостям, розкриваючи перед ними світ моди і стилю від майбутніх кутюр'є зі світовим ім'ям.

Фотогалерея

30.05.2011

все о строительстве, ремонте и обустройстве